Субота, 15.08.2020, 07:23
На землі
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Скільки у Вас гектарів землі?
Всього відповідей: 19
Форма входу
Статистика
 
Головна » Архів матеріалів
« 1 2

За ініціативою Миколи Присяжнюка – Міністра аграрної політики та продовольства України, після обговорення проекту закону «Про ринок земель» Верховною Радою його повернули на повторне перше читання для врахування всіх пропозицій, які надійшли під час громадського обговорення сільгоспвиробниками. За його словами, надійшло багато пропозицій, тому проект закону «Про ринок земель» потрібно доопрацювати.

Нагадуємо, що проект закону України «Про ринок земель» був виставлений на всенародне обговорення. Основними зауваженнями щодо цього законопроекту були:  

  • Необхідність регулювання ринку земель державою
  • Встановлення кількісних обмежень на володіння землею
  • Пріоритетність  придбання земель
  • Створення Державного земельного банку
  • Визначення мінімального терміну оренди землі
  • ... Читати далі »
Просмотров: 1344 | Добавил: nazemli | Дата: 28.11.2011

Буквально щотижня Микола Присяжнюк – очільник Міністерства аграрної політики і продовольства, зустрічається з представниками аграрних підприємств для вирішення питань, які виникають через проведення земельнї реформи в Україні.

4 жовтня відбулась чергова така зустріч, на якій, крім банальних «Як тяжко жити селянину/фермеру» та «потрібно щось змінювати» сторони домовились створити робочу групу, яка буде працювати над завершенням земельної реформи та доопрацює закон «Про ринок земель». Присяжнюк навіть погодився виділити для неї окремий кабінет у самому міністерстві, і наголосив, щоб 5 осіб щодня співпрацювали з міністерством у питанні земельної реформи.

11 жовтня 2011 року, на черговій зустрічі було обговорено питання закріплення першочергового права на купівлю землі за державою. Також було висловлено побоювання, що зявляться «підставні фермери», прикриваючись якими, зем ... Читати далі »

Просмотров: 988 | Добавил: nazemli | Дата: 12.10.2011

Для удосконалення інфраструктури аграрного ринку в Україні Кабінетом Міністрів було виділено кошти в сумі 200 мільйонів гривень на будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції. У Києві такий ринок почали будувати ще навесні, і вже зараз він функціонує. Згідно генерального плану будівництва, ринок "Столичний" ще будуть добудовувати, але з 15 липня на ньому було розпочато торгівлю з автомобілів на відповідному майданчику.

23 серпня було відкрито оптовий ринок сільськогосподарської продукції "Господар" у місті Донецьк. Це найбільший ринок сільськогосподарської продукції у східному регіоні.

За словами міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка - такі ринки покращать ринкову інфраструктуру та в цілому позитивно вплинуть на виробництво сільськогосподарської продукції. Він зазначив, що на даний час виробництво сільськогосподарської продукції зосереджено в особистих селянських господарствах, які не мають змоги довготривало зберігати свою продукцію, і не можуть гідно її реалізувати.

Але, чомусь мені здається, що ця задумка знову вийде "як завжди". Особисті господарства не зможуть скласти гідну конкуренцію середнім і великим товаров ... Читати далі »

Просмотров: 1936 | Добавил: nazemli | Дата: 12.09.2011

Розмов про продаж землі дедалі більшає. Все через те, що у другому кварталі 2011 року планується прийняття у першому читанні закону «Про ринок земель», і в цілому його планують, затвердити в третьому кварталі цього року.

Проект закону про ринок земель було подано до Верховної Ради України ще в 2008 році. Однак тоді його відхилили. В лютому цього року його знову включили до порядку денного. І знову відхилили. Але і мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення продовжити до 2015 року Верховна Рада не захотіла. Схоже, комусь дуже кортить продати свій земельний пай. Чи купити?..

Ще в березні цього року було оприлюднено прогноз заступника голови Державного агентства земельних ресурсів Миколи Калюжного про те, що продаж землі можливий не раніше 1 січня 2013 року. Він це пояснював тим, що для зняття мораторію на продаж землі потрібно ще ухвалити ряд законів, серед яких найважливішими є «Про ринок земель» та «Про Державний земельний кадастр».

Буквально на днях, а саме 7 липня, Верховна Рада України вже прийняла закон «Про державний земельний кадастр». А, слухаючи обіцянки про швидке прийняття закону «Про ринок земель», напрошує ... Читати далі »

Просмотров: 978 | Добавил: nazemli | Дата: 11.07.2011

1-10 11-14
На землі © 2020
Пошук
Хмаринка
законодавство аграрний сектор крупнотоварне виробництво оптовий ринок сільськогосподарської вартість земель оцінка землі фермерське господарство ціна землі земельна реформа торгівля землею ринок земель Державий земельний кадастр аграрні відносини Мінагрополітики Політика присяжнюк пропозиції про ринок земель державний земельний банк Державний земельний кадастр обговорення земля закон України мораторій на продаж землі проект закону ринок державний акт держкомзем договір оренди земельна ділянка Пай сертифікат на право власності на зе продаж землі. аграрії продаж землі кадастр мораторій проект Земельний кодекс земельний кадастр ринок землі
Друзі сайту

При частковому чи повному копіюванні гіперпосилання на сайт На землі обовязкове.
Карта сайту