Середа, 17.04.2024, 00:02
На землі
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Законодавство » Юридичні теми » Боротьба з податківцями
Боротьба з податківцями
CasperWДата: Понеділок, 26.08.2013, 20:44 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Администраторы
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Останні роки податківці починають викликати власників паїв, які самостійно господарюють, з вимогою сплатити податок на прибуток.
Причому, прибуток вони розраховують наступним способом:
Дізнаються, яку культуру вирощує власник,  та її середню врожайність. Потім множать кількість землі на середню врожайність та на ціну (середню, на ринку).
На отриману суму нараховують податок.
На зауваження землевласників про те, що в них, звичайно ж, і витрати були, податківці не реагують, так як витрати власник не може підтвердити чеками.
Виходить, що витрат не було.
Боротись з цим поки що легко, так як законодавством толком ще не підкріплене оподаткування.
Зазвичай наші землевласники говорять щось типу: "я не збирав, бо урожайність мала", "не було грошей на комбайн", "посадив банани, а вони не зійшли" smile
Хотілося б дізнатись, як зараз у інших областях (я з Черкаської). Чи вже почалось, чи ще тиша?
 
СообщениеОстанні роки податківці починають викликати власників паїв, які самостійно господарюють, з вимогою сплатити податок на прибуток.
Причому, прибуток вони розраховують наступним способом:
Дізнаються, яку культуру вирощує власник,  та її середню врожайність. Потім множать кількість землі на середню врожайність та на ціну (середню, на ринку).
На отриману суму нараховують податок.
На зауваження землевласників про те, що в них, звичайно ж, і витрати були, податківці не реагують, так як витрати власник не може підтвердити чеками.
Виходить, що витрат не було.
Боротись з цим поки що легко, так як законодавством толком ще не підкріплене оподаткування.
Зазвичай наші землевласники говорять щось типу: "я не збирав, бо урожайність мала", "не було грошей на комбайн", "посадив банани, а вони не зійшли" smile
Хотілося б дізнатись, як зараз у інших областях (я з Черкаської). Чи вже почалось, чи ще тиша?

Автор - CasperW
Дата добавления - 26.08.2013 в 20:44
Форум » Законодавство » Юридичні теми » Боротьба з податківцями
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Зачекай...
При частковому чи повному копіюванні гіперпосилання на сайт На землі обовязкове.
Карта сайту