Субота, 11.07.2020, 18:33
На землі
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Скільки у Вас гектарів землі?
Всього відповідей: 19
Форма входу
Статистика
 Блог

Микола Присяжнюк заявляє, що нинішня політична ситуація може вплинути на стан аграрного сектору України та на її імідж на зовнішньому ринку. «Ті події, які ми на сьогодні спостерігаємо в країні, можуть вплинути не лише на аграрний сектор, а й на економіку в цілому, на імідж держави. І якщо говорити безпосередньо про аграрну галузь, то варто згадати про порушену координацію роботи Міністерства з обласними управліннями АПК, а також іншими установами. Так, наше відомство відпрацьовувало питання цінової ситуації з мінеральними добривами, засобами захисту рослин. І коли розбалансувалася ця робота, з’явилися необґрунтовані посередники. Також міністерство працювало з регіонами і в аспекті проведення сільськогосподарських ярмарків», − зазначив Міністр.
За його словами, вже зараз можна спостерігати, як потенційні партнери вагаються заключати договори, бо не впевнені в спроможності вітчизняних трейдерів та виробників у виконанні умов контрактів.

Переглядів: 889 | Додав: nazemli | Дата: 19.02.2014

Раніше ми вже критикували проект Закону «Про обіг сільськогосподарських земель», який було розроблено Державним агентством земельних ресурсів України.

Сьогодні знову повертаємось до теми, оскільки вже було опубліковано доопрацьовану версію даного проекту.

Короткий критичний :) висновок буде згодом, а поки що можете ознайомитись з його текстом.

Переглядів: 693 | Додав: nazemli | Дата: 06.07.2013

На сайті Державного агенства земельних ресурсів України опубліковано "Довідник показників середньої (базової) вартості земель населених пунктів" (станом на 1 вересня 2012 року). 

Для простоти використання подаємо даний файл (формат Excel) з ввімкненим фільтром.

Дешево, панове. Дешево.

Переглядів: 5217 | Додав: nazemli | Дата: 13.10.2012

На землі © 2020
Пошук
Хмаринка
законодавство аграрний сектор крупнотоварне виробництво оптовий ринок сільськогосподарської вартість земель оцінка землі фермерське господарство ціна землі земельна реформа торгівля землею ринок земель Державий земельний кадастр аграрні відносини Мінагрополітики Політика присяжнюк пропозиції про ринок земель державний земельний банк Державний земельний кадастр обговорення земля закон України мораторій на продаж землі проект закону ринок державний акт держкомзем договір оренди земельна ділянка Пай сертифікат на право власності на зе продаж землі. аграрії продаж землі кадастр мораторій проект Земельний кодекс земельний кадастр ринок землі
Друзі сайту

При частковому чи повному копіюванні гіперпосилання на сайт На землі обовязкове.
Карта сайту